Former Resarch Assistants

Name Zeitraum
Patrizia Peller 01.04.2013 - 31.05.2013
Marco Ziegaus 01.05.2013 - 31.07.2013
Maximiliane Zirm 01.05.2013 - 31.07.2013
Dominik Wagner 01.08.2013 - 30.04.2014
Stefan Bildl 01.03.2015 - 30.11.2015
Fabian Göttl 01.01.2016 - 31.03.2016
Magdalena Murr 01.07.2016 - 31.08.2016
Felix Huppert 15.07.2014 - 31.07.2017
Alexander Seidl 16.01.2017 - 31.07.2017
Mirette Georgy 01.05.2017 - 31.08.2017
Mariam Korashi 12.06.2017 - 31.08.2017
Andreas Reich 01.08.2014 - 31.08.2018
Günther Nagy 15.02.2017 - 31.12.2018